Atölyemiz

Mesleğimize duyduğumuz tutkuyu, ahșap kokulu atölyemizde tasarlayıp el ile ürettiğimiz her parçaya yansıtıyoruz. Hem kendi mobilya koleksiyonumuzda, hem kișiye/kuruma özel tasarımlarımızda aynı heyecanı duyuyor, aynı özeni gösteriyoruz. Biz ustamızdan öğreniyoruz, ustamız bizden öğreniyor; bu iș birliği sayesinde daima gelișiyoruz. Yarattığımız her parça ile bașlıca malzememiz olan ahșaba daha çok hayran oluyoruz.

 

Tasarım ekibimiz Burak Küre ve Alize Çetintaș'tan olușuyor. Üretim ekibimiz ise 40 yılı așkın tecrübeye sahip ustamız Gürsel Daverioğlu önderliğinde çalıșıyor. Bir marangozhaneden öte, tasarımın dilinden anlayan bir atölye olarak hizmet veriyoruz. Tasarımcı ve ustalar olarak "yapılamaz" sözcüğünü kabul etmiyoruz, çözüm odaklı çalıșıyoruz. Bir çok șapkayı aynı anda takıyoruz; hem tasarımcıyız, hem girișimciyiz, hem de kendi atölyemizde çırağız.

 

Tasarımlarımızda Shaker, İskandinav ve Japon ahșap ișçiliğine, bu ürünlerin alçakgönüllü zarafetine duyduğumuz hayranlığın etkisi büyük. Onlardan aldığımız ilham tasarımlarımızın temel değerlerini oluștururken değișen trendleri ve bu trendlerin cevap verdiği ihtiyaç veya özlemleri yakından izliyor olușumuz ile tasarımlarımızı çağdaș müșteriye hitap edecek noktaya getirmeyi hedefliyoruz.

REFERANSLAR